Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: Finnish
nn: Finsk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Select your payment type:
nn: Vel betaling:

en: Language preference
nn: Føretrekt språk
