Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos
