Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Cancel
af: Kanseleer

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Review order
af: Hersien bestelling
