Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: here
ar: هنا

en: Standard
ar: معياري

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order total:
ar: مجموع الطلب:

en: Review order
ar: مراجعة الطلب
