Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Standard
ast: Estándar
