Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Cancel
bg: Отмени

en: edit
bg: редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: here
bg: Тук

en: Production
bg: Продукт

en: cancel
bg: Отказване

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Return to order view screen.
bg: Върни към екрана на поръчката

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
bg: Невалиден номер на поръчката. Невъзможно е продължаването на плащането

en: CIM settings
bg: CIM настройки

en: (Last 4)
bg: (Последни 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
bg: Въведете името на собственика, както е на картата.

en: Charge Amount
bg: Зареди сумата

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: My billing information is the same as my delivery information.
bg: Информацията ми за плащане съвпада с тази за доставка.

en: You must login before you can proceed to checkout.
bg: Трябва да влезете за да направите поръчката.
