Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী
