Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Address
bo: ས་གནས

en: here
bo: འདིར།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: cancel
bo: དོར་བ།
