Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: edit
ca: edita

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: here
ca: aquí

en: Expiration
ca: Venciment

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Standard
ca: Estàndard

en: cancel
ca: Cancela

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Notification
ca: Notificació

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Order total:
ca: Total de la comanda

en: Credit card:
ca: Targeta de crèdit

en: Review order
ca: Revisa la comanda

en: My billing information is the same as my delivery information.
ca: Les meves dades de facturació són les mateixes que les dades d'enviament.
