Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: edit
el: επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Card Type
el: Τύπος κάρτας

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: here
el: εδώ

en: Expiration
el: Λήξη

en: Production
el: Παραγωγή

en: Transaction key
el: Κλειδί συναλλαγής

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Standard
el: Βασικό

en: cancel
el: ακύρωση

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Order total:
el: Σύνολο παραγγελίας:

en: Return to order view screen.
el: Επιστροφή στη σελίδα επισκόπησης της παραγγελίας.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
el: Άκυρο ID παραγγελίας. Δεν είναι δυνατόν να προχωρήσει η πληρωμή.

en: (Last 4)
el: (Τελευταία 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card Number:
el: Αριθμός Κάρτας:

en: Issuing Bank:
el: Τράπεζα Έκδοσης:

en: Paying by
el: Πληρωμή μέσω

en: Review order
el: Επισκόπηση παραγγελίας

en: My billing information is the same as my delivery information.
el: Τα στοιχεία τιμολόγησης είναι ίδια με τα στοιχεία αποστολής.

en: Send an e-mail to the customer
el: Αποστολή μηνύματος e-mail στον πελάτη
