Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: edit
eo: redakti

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto
