Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Phone
ga: Fón

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú
