Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: edit
hr: uredi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: here
hr: ovdje

en: Standard
hr: Standardno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Paying by
hr: Plaćanje preko

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: My billing information is the same as my delivery information.
hr: Informaciju o naplati su identične kao i informacije o dostavi.
