Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Cancel
jv: Batal

en: edit
jv: sunting

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: here
jv: nag kéné

en: Standard
jv: Standar
