Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: edit
kk: түзету

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы
