Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Standard
ku: ستاندارد
