Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: edit
lv: labot

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: here
lv: šeit

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Production
lv: Darba

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Standard
lv: Standarta

en: cancel
lv: atcelt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: Balance:
lv: Bilance:

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lv: Nepareizs pasūtijuma ID. Nav iespējams apstrādāt maksājumu.

en: Credit card:
lv: Maksājumu karte:

en: Pay by credit card.
lv: Norēķināties ar maksājumu karti.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Issuing Bank
lv: Izdevējbanka

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Owner:
lv: Kartes īpašnieks:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Issuing Bank:
lv: Izdevējbanka:

en: Expiration Date:
lv: Derīga līdz:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: Paying by
lv: Apmaksas veids

en: Order !order_id does not exist.
lv: Pasūtijums - !order_id - neeksistē

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.
