Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
