Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч
