Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
