Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: edit
fa: تدوین

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Standard
fa: استاندارد
