Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi
