Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник
