Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Address
ug: ئادرېس

en: here
ug: بۇ يەر
