Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ
