Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: delete
az: sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Standard
az: Standart
