Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Address
bs: Adresa
