Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: here
et: siin

en: Expiration
et: Aegumine

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Standard
et: Standardne

en: cancel
et: katkesta

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Balance:
et: Saldo:

en: Credit card:
et: Krediitkaart:

en: Card Owner
et: Kaardi omanik

en: Paying by
et: Makseviis

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: My billing information is the same as my delivery information.
et: Arve aadress on sama, kui kauba kättetoimetamise aadress.

en: Send an e-mail to the customer
et: Saada kliendile e-kiri
