Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: delete
fi: poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: edit
fi: muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Card Type
fi: Korttityyppi

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: here
fi: täällä

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Production
fi: Tuotanto

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Standard
fi: Standardi

en: cancel
fi: peruuta

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Order total:
fi: Tilaus yhteensä:

en: Return to order view screen.
fi: Palaa tilauksen katselunäkymään

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
fi: Väärä tilauskoodi. Maksusuoritus ei onnistu.

en: CIM settings
fi: CIM-asetukset

en: Credit card:
fi: Luottokortti:

en: Pay by credit card.
fi: Maksa luottokortilla.

en: (Last 4)
fi: (4 viimeisintä)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
fi: Syötä kortin omistajan nimi kuten se on korttiin kirjoitettu.

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: You have entered an invalid CVV number.
fi: Olet syöttänyt väärän CVV numeron.

en: You must enter the issuing bank for that card.
fi: Sinun on syötettävä kortin myöntäneen pankin nimi.

en: Card Owner
fi: Kortin omistaja

en: Issuing Bank
fi: Myöntäjäpankki

en: Card Type:
fi: Kortin tyyppi:

en: Card Owner:
fi: Kortin omistaja:

en: Card Number:
fi: Kortin numero:

en: Issuing Bank:
fi: Myöntäjäpankki:

en: Expiration Date:
fi: Eräpäivä

en: What's the CVV?
fi: Mikä on CVV?

en: Charge Amount
fi: Veloitettava summa

en: Paying by
fi: Maksutapa

en: Review order
fi: Tarkista tilaus

en: My billing information is the same as my delivery information.
fi: Laskutustietoni ovat samat kuin toimitustietoni.
