Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: edit
gl: editar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Card Type
gl: Tipo de Tarxeta

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: here
gl: aquí

en: Transaction key
gl: opcións de !key

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Standard
gl: Estándar

en: cancel
gl: cancelar

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Order total:
gl: Total do pedido:

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: CIM settings
gl: Axustes de CIM

en: (Last 4)
gl: (Últimas 4)

en: Card Type:
gl: Tipo de Tarxeta:

en: Card Number:
gl: Número de Tarxeta:

en: Expiration Date:
gl: Data de Caducidade:

en: What's the CVV?
gl: Que é o CVV?

en: Paying by
gl: Pagado por

en: Review order
gl: Revisar pedido
