Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Standard
he: רגיל

en: cancel
he: בטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Order total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Review order
he: צפיה בהזמנה

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח
