Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: edit
hi: संपादन करें

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Standard
hi: मानक
