Authorize.net Advanced (CIM) Payment Gateway (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: delete
is: eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: edit
is: breyta

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Order total:
is: Heildarupphæð pöntunar:

en: Balance:
is: Eftirstöðvar:

en: Expiration Date:
is: Rennur út:

en: What's the CVV?
is: Hvað er CVV?

en: Paying by
is: Greitt með

en: Review order
is: Lesa yfir pöntun

en: My billing information is the same as my delivery information.
is: Heimilisfang greiðanda er það sama og heimilisfang viðtakanda.
