Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Operations
af: Aksies

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Role
af: Rol

en: Order
af: Bestelling

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
