Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Operations
ar: عمليات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Amount
ar: المبلغ

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: Role
ar: دور

en: Order
ar: الترتيب

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب
