Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: ID
az: İD

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Role
az: Rollar

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri
