Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Operations
be: Аперацыі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Role
be: Роля

en: Order
be: Парадак

en: Account settings
be: Налады рахункаў
