Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Role
bg: Роля

en: Order
bg: Поръчка

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
