Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
