Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Amount
ca: Import

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Role
ca: Rol

en: Order
ca: Ordre

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Order @order_id
ca: Comanda @order_id

en: Subscription URL
ca: URL de subscripció
