Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Operations
cs: Operace

en: Amount
cs: Částka

en: Start date
cs: Datum začátku

en: immediately
cs: okamžitě

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Order @order_id
cs: Objednávka č. @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
cs: Tuto akci nelze vrátit zpět. Může mít za následek ukončení předplacených služeb.
