Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Order
cy: Trefn

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Order @order_id
cy: Archeb @order_id
