Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Amount
el: Ποσό

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Role
el: Ρόλος

en: Order
el: Σειρά

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Order @order_id
el: Παραγγελία @order_id
