Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Amount
et: Kogus

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Role
et: Roll

en: Order
et: Järjestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id
