Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: ID
eu: IDa

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Role
eu: Rol

en: Order
eu: Ordena

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak
