Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Amount
gl: Cantidade

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Role
gl: Rol

en: Order
gl: Orde

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Order @order_id
gl: Pedido @order_id

en: Subscription URL
gl: URL de subscripción
