Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Operations
hr: Operacije

en: Amount
hr: Iznos

en: Role
hr: Uloga

en: Order
hr: Redoslijed

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
