Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Operations
hu: Műveletek

en: ID
hu: Azonosító

en: Amount
hu: Összeg

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Role
hu: Szerepkör

en: Order
hu: Rendelés

en: immediately
hu: azonnal

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Order @order_id
hu: Rendelés @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
hu: Ez a művelet nem vonható vissza és az előfizetői szolgáltatást megszüntetheti.

en: Proceed to payment
hu: Tovább a fizetéshez

en: Subscription URL
hu: Feliratkozó URL
