Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Role
hy: Դեր

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
