Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Operations
id: Operasi

en: Amount
id: Jumlah

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Role
id: Peran

en: Order
id: Urutan

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai
